İlköğretim Öğrencileri İçin Yabancı Dil Eğitimleri

Formula Lingua devlet ve özel ilköğretim okullarında okuyan öğrencilere yönelik, eğitim yılı ve yaz boyunca İngilizce, Almanca ve Fransızca eğitim programları sunmaktadır.

Eğitim içerikleri, okul müfredatına paralel olarak, hem yüksek okul başarısı hem de yabancı dilde sağlam bir altyapı kazanmalarını sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır.

  • Dersler bu yaş gruplarına eğitimde deneyimli öğretmenlerimiz tarafından verilmekte ve öğrencilerin yabancı dili severek keşfedecekleri eğlenceli aktiviteler düzenlenmektedir.
  • Öğrencilerin sürekli katılımını teşvik eden, öğrenirken keyif alacakları, kelime oyunları, rol canlandırmaları, şarkı veya videolardan oluşan etkinliklerle çocukların derse devamlı katılımı teşvik edilmektedir.
  • Böylece öğrencilerimiz, yabancı dil bilgilerini doğal ve eğlenceli yöntemlerle hızla geliştirmekte ve yüksek okul başarısı yakalamaktadırlar.
  • Bunların yanı sıra, öğretmenlerimiz ve idaremiz sürekli olarak velilerle temasta kalarak, sınav, sözlü notları ile ödevleri yakından takip ederek öğrencinin gelişimini garantiye almak için çaba göstermektedir.

Devlet ve Özel İlköğretim Okullarında eğitim gören öğrenciler

Yabancı dilde eğitim veren ilk öğretim okullarında okuyan öğrencilere yönelik  Almanca,İngilizce ve Fransızca derslerimiz mevcuttur. Bu eğitimlerde, öğrencilerin küçük yaşta dili severek öğrenmeleri ve ilerleyen yıllarda eksik yabancı dil bilgisi sebebiyle herhangi bir sorun yaşamamaları hedeflenmektedir.

Formula Lingua’nın, küçük yaşta dil eğitimi konusunda uzmanlaşmış, pedagojik birikime sahip Türk ve yabancı eğitim kadrosu ile, birçok öğrenci ilköğretim çağlarında yabancı dil bilgisi kazanarak geleceğe daha emin adımlarla ilerlemektedir.

Eğitimlerde materyal olarak, öğrencilerin okul materyallerinin dışında, özel çocuklar için tasarlanmış eğitim kitapları, videolar, görseller kullanılmaktadır. Çocukların görsel, işitsek hafızalarına hitap eden çalışma şekilleriyle,  Formula Lingua’da dil öğrenmek, çocuklar için de son derece keyifli bir hal almaktadır.

Eğitimler, öğrencinin okul derslerini içerebildiği gibi, genel konuşma yazma ve dinleme gibi alanlara ayrılan dil eğitimi şeklinde de olabilmektedir. Öğrenciler, grup ve birebir özel ders imkanlarımızdan faydalanabilirler.

Open chat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by