İş Fransızcası Özel Ders Programları

Fransızca konuşulan bir ülkede iş hayatına devam etmek isteyen ve/veya Türkiye’de olup Fransızca konuşulan ülkelerle ticaret yapan bir şirkette çalışıyor ya da o şirketin sahibi iseniz, birebir ya da 3-4 kişilik gruplar içinde  gerçekleşen İş Fransızcası özel ders programlarımızla sanılandan çok daha kısa bir sürede, iş hayatınızda Fransızcayı aktif olarak kullanabilirsiniz.

Fransızca dilinde günlük yaşamanızı sürdürebilmeniz, iş hayatında olabilecek sorunları çözebilmeniz ve iş ilgili doğru iletişim kurabilmenizi hedefleyen eğitimlerinizden faydalanabilirsiniz. Konuşma, yazma, dil bilgisi, iş hayatında Fransızca olarak kullanılan terminoloji gibi birçok alanı kapsayan İş Fransızcası özel ders programlarımız birçok birey ve kurum tarafından tercih edilmektedir.

 

Formula Lingua’da İş Fransızcası Özel Ders Programları Nasıl olur?

Fransızca özel ders programlarımız, birebir ya da en fazla 3-4 kişilik gruplarda online ya da ofisimizde uygulanmaktadır,kurumsal eğitimlerimizde kurum içinde eğitimler düzenlenmektedir.

İlk olarak belirtmek isteriz ki, iş hayatına yönelik bir Fransızca eğitimi alabilmeniz için en az B1 seviyesinde Fransızca bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Henüz bu seviyede Fransızca bilmiyorsanız, Genel Fransızca eğitimlerimizden faydalanıp ardından yine iş Fransızcasına yönelik programlarımıza katılabilirsiniz.

Bireyler için yabancı dil özel derslerimiz hakkında genel bilgi edinmek için tıklayın!

 

İş Fransızcası özel ders programları içerikleri nasıldır?

İş hayatınızda gündelik konuşma, problem çözme, müşteri ile anlaşma, mail ile yazışma, sözleşmeler ve buna benzer konular kapsayan ve de bir yandan da dil bilginizi geliştirmenizi sağlayacak iş Fransızcası özel ders programları uygulanır.

İş Fransızcası özel ders içerikleri genel olarak şu şekildedir:
• B1 seviyesi ve üzerinde dilbilgisi
• Özgeçmiş çalışmaları
• Şirketlerdeki departmanlar ve sorumluluk alanları (İnsan Kaynakları, Pazarlama, Muhasebe, Satış terminolojisi desteği vb.)
• Müşteri ile iletişim
• Fransızca Sunum hazırlama
• Telefon görüşmeleri
• E-Mail yazma

Bu gibi içerikleri, çeşitli materyal desteği ile detaylandırıyor ve İş Fransızca bilginizin daha sağlam temellere dayanmasını sağlıyoruz. Fransa’nın en saygın ve Fransızca eğitimi alanında uzman yayınevlerinin, İş Fransızcasına özel olarak hazırladığı kaynak kitapları derslerimizde kullanıyoruz. Bunun yanı sıra, Fransa üniversiteleri ve medya kuruluşlarının iş dünyası ve ekonomi haberlerini takip ediyor, derslerimizde materyal olarak size sunuyoruz. Tüm bunların yanı sıra, özel olarak çalıştığınız bir iş alanı varsa, sizin ihtiyaçlarınızı gözeterek programlar oluşturuyoruz.

Akademik Kadro

İş hayatına hakim,dil eğitimi alanında uzmanlaşmış ana dili Fransızca olan eğitmenlerle özel dersler.

Özel İçerikler

Sunum hazırlama, iş tanımı yapma, iş hakkında yazışma gibi konuları içeren Fransızca özel ders materyalleri

İş Fransızcası Özel Ders Programları ile daha iyi bir kariyer!

Formula Lingua, benzersiz İş Fransızcası özel ders programları ile size sağlam bir Fransızca bilgisinin yanı sıra, Fransız çalışma kültürü, şirket yaşamı gibi alanlarda da bir ön bilgi edinmenizi sağlar. Formula Lingua’da katılacağınız özel derslerle gerçekleşen bir İş Fransızcası eğitiminin ardından, müşterilerinizle, yöneticilerinizle yazılı ve sözlü olarak doğru bir şekilde iletişim kurabiliyor ve sorun çözebiliyor olacaksınız.

Ön Kayıt Formu

Cevapla

Open chat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by