İngilizce Konuşma Kursu

İngilizce bilginizin orta seviye ve üzerinde olmasına rağmen İngilizce konuşmakta zorluk mu çekiyorsunuz? O zaman İngilizce Konuşma Kursu tam da size göre! Formula Lingua’nın ana dili İngilizce olan eğitimenleri ile ihtiyacınız olan alanlarda İngilizce konuşma sınıflarında bol bol pratik yaparak İngilizce konuşma derdinize çözüm bulabilirsiniz.

İngilizce Konuşma Kursu: İçerikler

– Sözlü ve yazılı olarak İngilizce bilgilerinizi tespit edip eğer İngilizce bilgileriniz orta seviye ve üzerindeyse İngilizce konuşma sınıfına sizi yönlendiriyoruz. İngilizce konuşma sınıflarımız özel ders kalitesinde ve bire bir ya da en fazla 4 kişiliktir, dilerseniz İstanbul Kadıköy’deki merkez ofisimizde dilerseniz Canlı Sanal Sınıf ortamında İngilizce pratiği yapabilirsiniz!

– Eğer İngilizcede belirli durumlarda hızlı bir şekilde bire bir bir eğitimle yol kat etmek istiyorsanız, ihtiyaçlarınıza göre içerik geliştirilebilir ve bu şekilde bir İngilizce konuşma pratiği programı hazırlanabilmektedir.

– İngilizceyi ister seyahat amaçlı isterseniz iş hayatı için pratik etme hedefinde olun, sizin kullanacağınız alana göre belirli konuşma konuları belirlemekteyiz. Kelime dağarcığınızın dinledikleriniz, okuduklarınız ve gördüklerinizle zenginleşmesi, öğrendiğiniz kelimelerin ve dil bilgisi kurallarının, konuşma pratikleri ile hayatınıza geçmesi programlarımızda sağlanmaktadır.

– Materyal olarak derslerde İngilizce iletişim pratiklerine dair profesyonel interaktif eğitim setleri kullanılmaktadır.

İnteraktif Eğitim

Materyal olarak derslerde İngilizce iletişim pratiklerine dair profesyonel interaktif eğitim setleri kullanılmaktadır.

Canlı Sanal Sınıf

Dilerseniz canlı sanal sınıf ortamında İngilizce pratiği yapabilirsiniz!

İngilizcedeki çekingenliğinizi üzerinizden atmanın zamanı sizce de gelmedi mi? İngilizcenizi canlandırmak, onu daha da geliştirmek isterseniz biz buradayız!

İletişim FormuOpen chat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by