İş Almancası Özel Ders Programları

Almanya’da iş hayatına devam etmek isteyen ve/veya Türkiye’de olup Almanca konuşulan ülkelerle ticaret yapan bir şirkette çalışıyor ya da o şirketin sahibi iseniz, birebir ya da 3-4 kişilik gruplarda gerçekleştirilen İş Almancası özel ders programlarımızla sanılandan çok daha kısa bir sürede, iş hayatınızda Almancayı aktif olarak kullanabilirsiniz.

Almanca dilinde günlük yaşamanızı sürdürebilmeniz, iş hayatında olabilecek sorunları çözebilmeniz ve işle ilgili doğru iletişim kurabilmenizi hedefleyen eğitimlerimizden faydalanabilirsiniz. Konuşma, yazma, dil bilgisi, iş hayatında Almanca olarak kullanılan terminoloji gibi birçok alanı kapsayan İş Almancası eğitimlerimiz birçok birey ve kurum tarafından tercih edilmektedir.

 

Formula Lingua’da İş Almancası Özel Ders Nasıl Gerçekleşir?

Almanca özel ders programlarımız, birebir ya da en fazla 3-4 kişilik gruplarda online ya da ofisimizde uygulanmaktadır, kurumsal eğitimlerimizde kurum içinde eğitimler düzenlenmektedir.

İş hayatına yönelik bir Almanca eğitimi alabilmeniz için en az B1 seviyesinde Almanca bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Henüz bu seviyede Almanca bilmiyorsanız, yine birebir ya da grup özel derslerle gerçekleştirilen Genel Almanca eğitimlerimizden faydalanıp ardından yine iş Almancasına yönelik programlarımıza katılabilirsiniz.

Bireyler için yabancı dil özel derslerimiz hakkında genel bilgi edinmek için tıklayın!

 

İş Almancası özel ders programları içerikleri nasıldır?

İş hayatınızda gündelik konuşma, problem çözme, müşteri ile anlaşma, mail ile yazışma, sözleşmeler ve buna benzer konular kapsayan ve de bir yandan da dil bilginizi geliştirmenizi sağlayacak iş Almancası ders programları uygulanır.

  • B1 seviyesi ve üzerinde dil bilgisi
  • Özgeçmiş çalışmaları
  • Şirketlerdeki departmanlar ve sorumluluk alanları (İnsan Kaynakları, Pazarlama, Muhasebe, Satış terminolojisi desteği vb.)
  • Müşteri ile iletişim
  • Almanca Sunum hazırlama
  • Telefon görüşmeleri
  • E-Mail yazma

Bu gibi içerikleri, çeşitli materyal desteği ile detaylandırıyor ve İş Almanca bilginizin daha sağlam temellere dayanmasını sağlıyoruz. Almanya’nın en saygın ve Almanca eğitimi alanında uzman yayın evlerinin, İş Almancasına özel olarak hazırladığı (Beruf für den Deutsch) özel derslerimizde kullanıyoruz.

Bunun yanı sıra, Der Spiegel, Zeit, Frankfurter Allgemeine gibi medya kuruluşlarının iş dünyası haberlerini takip ediyor, derslerimizde materyal olarak size sunuyoruz. Tüm bunların yanı sıra, özel olarak çalıştığınız bir iş alanı varsa, sizin ihtiyaçlarınızı gözeterek İş Almancası özel ders programları oluşturuyoruz.

Akademik Kadro

İş hayatına hakim,dil eğitimi alanında uzmanlaşmış ana dili Almanca olan eğitmenlerle özel dersler.

Özel içerikler

Sunum hazırlama, iş tanımı yapma,iş hakkında yazışma gibi konular, Beruf für den Deutsch materyalleri

İş Almancası ile daha iyi bir kariyer!

Formula Lingua, benzersiz İş Almancası özel dersleri ile size sağlam bir Almanca bilgisinin yanı sıra, Alman çalışma kültürü, şirket yaşamı gibi alanlarda da bir ön bilgi edinmenizi sağlar.

Formula Lingua’da katılacağınız özel ders şeklindeki bir İş Almancası eğitiminin ardından, müşterilerinizle, yöneticilerinizle yazılı ve sözlü olarak doğru bir şekilde iletişim kurabiliyor ve sorun çözebiliyor olacaksınız.

Ön Kayıt Formu

Yorumlar

Cevapla

Open chat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by