sinan-kutluSinan KUTLU

Kurucu Ortak – Fransızca Eğitim Yöneticisi

1998’de Galatasaray Lisesi’nden mezun olduktan sonra eğitim hayatına Fransa’da Michel de Montaigne Üniversitesi’nde dilbilim alanında sürdürmüş, 2001 yılında Türkiye’ye dönerek İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünde tamamlamış, ardından yine bu bölümde yüksek lisans programını bitirmiştir. Şu anda ise İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji bölümünde doktora çalışmalarını sürdürmektedir.

2005 yılından itibaren Türkiye’deki çok uluslu şirketlerin yabancı yöneticilerine Türkçe, yerli çalışanlara ise Fransızca eğitimi vermeye başlamıştır. Formula Lingua’da kurucu ortaklık ve eğitim danışmanlığı görevlerini sürdürmektedir.

nevra-atanNevra ATAN

Kurucu Ortak – Almanca Eğitim Yöneticisi

Alman Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı lisans ve yüksek lisans mezunu olan Nevra Atan, uzun yıllar eğitim danışmanlığı ve çevirmenlik yapmıştır . 2013 yılında, Goldman Sachs bursu ile Özyeğin Üniversitesi’nde girişimcilik adına çalışmalar yapmış ve de Goldman Sachs’ın desteklediği bir program çerçevesinde, dünyadaki en başarılı ilk 10.000 kadın girişimci arasına girmiştir. Nevra Atan, üniversiteye girdiği ilk yıllardan beri Almanca ve Alman edebiyatı, DaF, Abitur gibi birçok alanda eğitmenlik yapmıştır.

Formula Lingua’nın kurucu ortağı olarak, Almanca eğitim danışmanlığı yöneticisidir.

Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
Bize Ulaşın!