Mesleki İngilizce Eğitimleri

İngilizce iyi bir kariyer için olmazsa olmaz! İş hayatınızda İngilizce dilinde yazılı ve sözlü olarak daha iyi iletişim kurmanızı, İngilizce becerilerinizi iş hayatınızın belirli alanlarına yönelik geliştirme hedefinde iseniz Mesleki İngilizce eğitimlerimiz tam size göre!

Ana dili İngilizce olan, kurumsal eğitim tecrübesine sahip eğitmenlerimizle uluslar arası kaynaklarla zenginleştirilmiş, hedeflerinize uygun Mesleki İngilizce eğitimlerimiz İstanbul Kadıköy ofisimiz ve canlı sanal sınıf ortamında, bire bir özel ders ya da 3-4 kişilik sınıf ortamında özel ders şeklinde gerçekleştirilmektedir.

Mesleki İngilizce Derslerine Kimler Katılabilir?

Mesleki İngilizce özel derslerimiz İngilizce bilgilerini, ticari bağlamda en kısa sürede iyileştirmek isteyen, başlangıç seviyesinin üzerinde İngilizce ön bilgisine sahip profesyoneller için idealdir.

İş İngilizcesi özel derslerimiz Finans, Turizm, Hukuk, İmalat, Medya iletişimi, Yönetim ve Liderlik, Operasyon, İlaç, Satış ve Pazarlama, Telekomünikasyon, Lojistik gibi alanlarda çalışan beyaz yakalılar ve girişimcilerin İngilizce iletişim becerilerini geliştirmeye yöneliktir.

Mesleki İngilizce Özel Ders Program İçerikleri

  • Mesleki İngilizce özel derslerimizde, gündelik iş yaşamında telefon görüşmeleri, sunum hazırlama, istatistik ve analiz yorumlama, toplantı ve müzakerelerde aktif olarak rol alma gibi konulara yönelik yazılı ve sözlü iletişim yetkinliği geliştirilir.
  • İngilizce iletişim becerilerini gerçek çalışma hayatında etkin şekilde kullanma hedefine taşıyacak anahtar temalarda interaktif eğitim ve uygulama çalışmaları düzenlenecektir. Profesyonel iş hayatının gerektirdiği alanlarda İngilizce sözlü ve yazılı ifade hâkimiyetinin kazanılması hedeflenmektedir.
  • Derslerde materyal olarak iş alanınıza hitap eden içeriklere sahip uluslar arası yayın evlerine ait profesyonel İngilizce eğitim setleri kullanılmaktadır.

Mesleki İngilizce İş Hayatınıza Neler Katar?

  • İngilizce daha rahat iletişime geçme
  • Daha doğru ve akıcı konuşma
  • Daha iyi anlama ve müzakere becerisi
  • Profesyonel kelime dağarcığını genişletmea
  • Toplantılara daha başarılı bir şekilde katılma
  • Daha iyi bir telaffuz ve dil bilgisi
  • Kültürler arası bir ortamda başarıyla çalışma ve sosyalleşme
Yukarıda belirtilen faydalara ek olarak, toplantıları ve müzakereleri daha etkin bir şekilde yönetmenizi, sunum becerilerinizi geliştirmenizi, iş alanında kelime dağarcığınızın genişlemesini, telefonda İngilizce konuşmanızı ve sektörünüzle ile ilgili konuları daha rahat bir şekilde tartışabilmenizi sağlar.

Profesyonel Eğitim

Derslerde materyal olarak iş alanınıza hitap eden içeriklere sahip uluslar arası yayın evlerine ait profesyonel İngilizce eğitim setleri kullanılmaktadır.

İnteraktif Eğitim

İngilizce iletişim becerilerini gerçek çalışma hayatında etkin şekilde kullanma hedefine taşıyacak anahtar temalarda interaktif eğitim ve uygulama çalışmaları düzenlenecektir.

Ön Kayıt Formu

Open chat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by