yurtdisi-egitim3Dil bilginizi geliştirmek, yurt dışında pratik yapmak ve de tecrübe edinmek için yurt dışı dil eğitimleriniz için bize danışabilirsiniz.

Mevcut dil bilginizi geliştirmek, yurt dışında pratik yapmak ve de tecrübe edinmek için yurt dışı dil eğitimleriniz için bize danışabilirsiniz. İngiltere, Fransa, Almanya, ve Avusturya’daki en köklü ve saygın dil okulları ile anlaşmaları olan Formula Lingua, yurt dışı dil eğitimlerinde de yanınızda!

Almanya ve Avusturya’da Almanca

humboldt-institutBerlin, Zürih, Bad Schussenried, Köln, Münih, Viyana, Lindenberg, Schmallenberg, Meersburg, Konstanz başta olmak üzere birçok yerde Almanca dil eğitimi alabilirsiniz.

8 yaş itibariyle her yaş grubu için kurslar (çocuk – genç ve yetişkin olmak üzere) mevcuttur. İhtiyaçlarınıza ve zamanınıza göre yaz kursları ve kampları, kış kursları, TestDaF hazırlık kursları ve de İş Almancası kursları gibi birçok seçeneği size sunuyoruz.

A1’Den C2’ye kadar her türlü seviyede kurs vardır. Aynı zamanda 5-10 kişilik sınıfların yanı sıra, Almanya’da özel ders olanaklarından da faydalanabilirsiniz. Tüm gün Almanca ile iç içe olacağınız bu dönemde, size en iyi konaklama seçenekleri de sunuyoruz. İster aile yanında, ister özel yurtlarda, isterseniz dairelerde güvenle kalabilirsiniz!

Fransa’da Fransızca

azur-linguaAnlaşmalı olduğumuz, gençler ve yetişkinler için kaliteli yabancı dil kurslarıyla, Paris’ten Nice sahillerine, Bretagne bölgesinden Provence’e Fransa’nın en otantik bölgelerinde Fransızca’yı Fransa’da öğrenebilir ya da mevcut Fransızca bilginizi geliştirebilirsiniz. Fransa’da dil okulu konusunda detayla bilgi için buradan inceleyebilirsiniz.

En iyi yaz kampları, rezidanslar, oteller ve öğrenci yurtlarında konaklama imkânları ve size sunulan birçok aktivite ile Fransa’da geçireceğiniz süre, hem dil bilgilerinizi geliştirmeye hem de eşsiz zamanlar geçirmenize yarayacaktır.

Ön Kayıt Formu

Yorumlar

Cevapla

Open chat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by