Formula Lingua

Yabancılar için
Türkçe Kursu

İş ve Günlük Yaşama Entegrasyon

Yabancılar için Türkçe kursu konusunda uzun yıllara dayanan deneyimlerimizle, uluslar arası şirketlerde üst ve orta düzey yöneticilere yönelik Türkçe eğitimleri sunuyoruz. Türkiye’deki günlük yaşama ve iş yaşamına hızlı adapte olmalarını sağlayan kültürel paylaşımı da içeren keyifli Türkçe dersleriyle, yabancı yöneticilerin Türkiye’deki yeni iş ve sosyal hayatlarına entegrasyon sürecini destekliyoruz. Derslerimizde hem kendi ders materyallerimizi hem de bu alanda uzmanlaşmış yayınevlerinin kitap setlerini kullanıyor, aynı zamanda iş alanından da Türkçe terminolojilerin benimsenmesine önem gösteriyoruz.

Yabancı Yöneticiler İçin Özelleştirilmiş Programlar:

Yabancılara Türkçe kursu alanındaki akademik kadromuz, ilk kurulduğumuz günden beri, çağdaş bir dünya görüşüne sahip, İngilizce ve Almanca dillerine anadil seviyesinde hakim öğretmenlerimizden oluşmaktadır. Özellikle üst düzey yöneticiler ve ailelerinin Türkiye’ye adaptasyonunu sağlamak için uzmanlaşmış Türkçe dersleri sunuyoruz. Yabancı yöneticilerin, yoğun çalışma tempolarını dikkate alarak, esnek ve özelleştirilmiş eğitim programları geliştiriyoruz.

Yabancı yöneticilerin iş ve günlük yaşamında etkin iletişim kurmalarını sağlamak için, derslerimizde yöneticinin ana dilini de göz önünde bulundurarak diller arasında karşılaştırmalar yapıyoruz. Türk ve yabancı yayınevi kaynaklarını kullanarak en güncel ve etkili materyaller ile yabancı çalışanların Türkçe dilinde en kısa sürede günlük yaşamlarını sürdürebilmelerini ve iş yerindeki temel Türkçe kullanımlarına hakim olmalarını hedefliyoruz.

Yabancılar için Türkçe Kursu sunduğumuz şirketlere özel raporlama

Ayrıca, şirketlerin isteği doğrultusunda, çalışanınızın katılım ve performans bilgilerini içeren özel raporlama hizmeti sunma imkanına sahibiz. Bu sayede yabancı çalışanların Türkçe becerilerinin ilerlemesini ve eğitim sürecinin etkinliğini daha detaylı bir şekilde takip edilebilirsiniz. Türkçe eğitimi konusunda uzman kadromuz ve özelleştirilmiş programlarımızla, yabancı yöneticilerin Türkiye’de başarılı bir adaptasyon süreci geçirmelerine yıllardan beri katkıda bulunuyoruz.

Yabancı yöneticiler için Türkçe özel ders / grup dersleri

Yabancı yöneticilerin Türkçeyi aktif kullanmayı sağlayan ders programları ile onların Türkiye'deki iş ve sosyal hayata hızla adapte olmalarını sağlıyoruz. Derslerimiz isterseniz bire bir, isterseniz grup ders halinde gerçekleşebilir.

İngilizce-Almanca dillerine hakim yabancılara Türkçe alanında uzman eğitmenler

Çok dilli ve Türkçe eğitimi konusunda uzmanlaşmış eğitmenlerimizle, yöneticileriniz Türkçe ve Türkiye'ye olan ilgi ve merakını geliştiriyoruz. Başarılı eğitmenlerimiz sayesinde, mükemmel bir kültür alışverişi olanağı sunıuyoruz.

Türkiye’deki iş ve günlük yaşama yönelik konuşma içerikleri

Konuşmak! İşte en önemlisi bu. Yöneticilerinizin, toplantılarda, telefon görüşmelerinde veya Türkiye'deki günlük yaşamda Türkçe hangi ifadeleri kullanabileceğini öğretiyor, Türkçeyi mümkün olan en kısa sürede kullanmalarını hedefliyoruz.

Referanslarımız

Yöneticileriniz için Türkçe
alanında bizden teklif alın!